دوشنبه / ۲۶ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۱۸
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

فراخوان مسابقه شعار و طراحی پوستر جشنواره فرامرزی غرب کشور منتشر شد

فراخوان مسابقه شعار و طراحی پوستر جشنواره فرامرزی غرب کشور منتشر شد
(دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۰به نقل از : ایرنا

دبیر اجرایی دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی جدار مرزی غرب و شمال غرب کشور از انتشار فراخوان مسابقه طراحی پوستر و پیشنهاد شعار برای برگزاری این جشنواره خبر داد.

«وحید نیشابوری» عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از تمامی اساتید، طراحان و هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه دعوت می شود با در نظر گرفتن موضوع و اهداف جشنواره ضمن طراحی پوستر در این رویداد مهم فرهنگی مشارکت نمایند.

او گفت: همچنین برای شرکت در این مسابقه ضروری است طراحان ابتدا شرایط و مقررات شرکت در مسابقه را به صورت کامل مطالعه و در صورت تایید، فرم ثبت نام را تکمیل کرده و آن را با آثار خود به ایمیل دبیرخانه به آدرس pressfestivalksh@gmail.com ارسال نمایند.

وی تصریح کرد: خانه مطبوعات کرمانشاه برای افراد برگزیده نفر اول ۳۰ میلیون ریال کارت هدیه، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال کارت در نظر گرفته است.

دبیر اجرایی دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی جدار مرزی غرب و شمال غرب کشور در ادامه گفت: شروع ثبت‌نام و ارسال آثار ۲۱ مهرماه و آخرین مهلت ارسال آثار ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ به نشانی کرمانشاه- میدان آیت الله جلیلی – مجتمع فرهنگی هنری وحدت - دبیرخانه دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات جدار مرزی غرب و شمال غرب ایران خواهد بود.

نیشابوری همچنین از خبرنگاران، فعالان رسانه‌ای و همکاران حوزه اطلاع‌رسانی خواست شعار پیشنهادی خود را حداکثر در یک جمله کوتاه که دربرگیرنده اهداف جشنواره باشد تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ از طریق ایمیل به آدرس pressfestivalksh@gmail.com و یا پیامک و واتساپ به شماره (۰۹۲۲۴۰۹۹۲۶۰) و آی دی تلگرام @pressfestivalksh ارسال کنند.

او هم‌افزایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های رسانه‌ای استان‌های منطقه، فراهم آوردن زمینهٔ رقابت سالم در راستای ارتقای سطح کیفی و محتوایی رسانه‌های منطقه، گسترش مبادلات فرهنگی و رسانه‌ای بین استان‌های مرزی کشورهای ایران، عراق و ترکیه، توسعه‌ و امنیت پایدار فرهنگی و اجتماعی در منطقه، تقویت فضای همدلی و همگرایی بیشتر بین استان‌های جدار مرزی سه کشور همسایه، تقویت دیپلماسی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در راستای هم افزایی سازنده با کشورهای همسایه را از اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد.

وی توضیح داد: دومین جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری ویژه استان‌های جدار مرزی غرب و شمال غرب ایران شامل کرمانشاه، ایلام، کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و خوزستان و استان‌های اربیل، سلیمانیه، حلبچه، دیالی، واسط، میسان و بصره عراق و استان های آغری، ایگدیر، وان و حاکاری ترکیه با ایران ۹ و ۱۰ اسفند ماه سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزار می شود.

نخستین جشنواره فرامرزی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری اینترنتی اردیبهشت ۱۳۹۵در ایلام برگزار شد.

گردآوری خبر:

الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۳,۲۶۹
(دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید