یکشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۸
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۲۰۴
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات
توسط انتشارات پشتیبان «حامی انجمن سوادرسانه ای» صورت گرفت

اهدای 120 عنوان کتاب به موزه ارتباطات

اهدای 120 عنوان کتاب به موزه ارتباطات
(یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸

مدیرکل دفتر مدیرعامل و ارتباطات شرکت ملی پست و رئیس موزه ملی ارتباطات؛ از اهدای 120 عنوان کتاب در حوزه سواد رسانه ای، ارتباطات و رسانه توسط انتشارات پشتیبان حامی انجمن سواد رسانه ای به موزه ارتباطات خبر داد.

به گزارش شارا به نقل از روابط‌عمومی شرکت ملی پست، رئیس موزه ارتباطات با اشاره به تجهیز موزه ارتباطات به اولین وبزرگترین کتابخانه تخصصی حوزه ارتباطات، رسانه و روابط عمومی ، از همکاری اساتید ارتباطات و برخی از ناشرین این حوزه از جمله انتشارات پشتیبان خبر داد.

حسن عمیدی در این خصوص به اهدای کتاب تاریخ اجتماعی رسانه ها نوشته دکتر حسن نمکدوست تهرانی اشاره کرد و گفت : همچنین 8 نسخه کتاب توسط دکتر حمید ضیایی پرور و 3 نسخه توسط دکتر حسین امامی به کتابخانه موزه ارتباطات اهدا شده است.

وی همچنین از همراهی سایر اساتید این حوزه ازجمله دکتر یونس شکرخواه خبر داد و افزود: اساتیدی که نسخه های کتابهایشان در بازار موجود نیست ، نسخ الکترونیکی آنها در بخش مختص به این گونه کتابها در کتابخانه موزه ارتباطات نگهداری و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست با بیان اینکه تا کنون تعداد بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب نیز توسط سایر فعالین و دست اندرکاران حوزه ارتباطات به کتابخانه موزه اهدا شده، ابراز امیدواری کرد : با همراهی سایر اساتید و فعالین این حوزه ، به زودی کتابخانه تخصصی موزه ارتباطات آغاز به کار نماید.

گردآوری: الهه اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۸۵۱
(یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید