دوشنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۹
سرویس : دفتر مطالعات
کد خبر : ۱۵۰۰۶
گزارشگر : ۲۳۷۷۳
سرویس دفتر مطالعات

آغاز به کار «کلینیک‌رسانه» با هدف مددرسانی به اهالی رسانه

آغاز به کار «کلینیک‌رسانه» با هدف مددرسانی به اهالی رسانه
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۰۹

 

تشکل «کلینیک‌رسانه» با هدف مددرسانی به اهالی رسانه به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و به نقل از  خبرگزاری ایرنا، هرمز هوشمندراد، مدیرعامل و بنیان‌گذار «کلینیک‌رسانه» ضمن اعلام این خبر گفت: کلینیک ‌رسانه از ابتدای سال ۱۳۹۰ به پیشنهاد حسین انتظامی، نماینده وقت مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری‌ها به صورت خودگردان و بدون هیچ گونه حمایت مالی، شروع به فعالیت کرد و طی این سال‌ها با وجود سنگ‌اندازی‌ها و نامهربانی‌های صورت گرفته همواره محلی برای مددرسانی به اهالی رسانه بوده است.

وی با اشاره به این نکته که این کلینیک حدود ده سال است به صورت غیر رسمی فعالیت می‌کند، اظهار داشت: فعالیت کلینیک رسانه در حوزه توانمند سازی فعالان رسانه و رفع مشکلات اداری آنها از طریق دسترسی به مدیران دولتی و و البته مشاوره حضوری و راهنمایی فنی است.

به گفته هوشمندراد پیگیری خواست‌های مدیران رسانه در خصوص بیمه، طرح ترافیک، سهمیه کاغذ و یارانه مطبوعات از طریق کلینیک رسانه صورت می‌گیرد.

همچنین اهالی رسانه می‌توانند جهت تسریع روند درخواست صدور مجوز رسانه‌ها و تغییر وضعیت آنها از طریق نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت از این کلینیک کمک بگیرند.

به گزارش ایرنا، افتتاح رسمی کلینیک ‌رسانه در مراسمی که شب گذشته با حضور پدرام پاک‌آیین، نماینده مدیران رسانه در هیات نظارت بر مطبوعات برگزار شد صورت گرفت. در این مراسم همچنین محمد جواد حق‌شناس عضو شورای شهر تهران، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مجلس دهم شورای اسلامی، مدیران تشکل‌های رسانه‌ای و همین‌طور جمع کثیری از مدیران، فعالان و پیشکسوتان رسانه‌های کشور حضور داشتند.

گردآوری خبر :اردلانی

تعداد بازدید : ۲,۴۸۷
(دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۴:۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید