نمایش جزییات خبر
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰

برگزاری نشست مجازی با دبیران علمی و سر گروه های استان‎های خراسان رضوی و اصفهان

مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری دو نشست هم‎اندیشی با دبیران علمی و سر گروه های استان‎ها برای برطرف کردن برخی ابهامات خبر داد.
برگزاری نشست مجازی با دبیران علمی و سر گروه های استان‎های خراسان رضوی و اصفهان

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا صدرالدینی گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای تحقق شعار «ایران تهران نیست» تاکنون برای 10 استان اجازه صدور مجوز کتاب را صادر کرده است. در این استان‏ ها کارگروه نظارت بر نشر ایجاد شده است و دبیر علمی بر صدور مجوز کتابها نظارت دارد. 

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور تصمیم گرفته شد جلسات با استانها که سابق بر این به صورت حضوری برگزار میشد به صورت آنلاین انجام شود تا به ابهاماتی که در استانها وجود دارد رسیدگی شود.

صدرالدینی تصریح کرد: در دی ماه سال جاری دو جلسه از طریق آنلاین با استانهای خراسان رضوی و اصفهان برگزار شده است. در این جلسات حجت االاسلام و المسلمین هادویان و برخی از کارشناسان دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی حضور داشتند و ابهاماتی که در این استان‏ ها وجود داشت بررسی شد.

بر اساس این گزارش، سامانه یکپارچه صدور مجوز بررسی و نشر کتاب به ثبت درخواست  صدور مجوز کتاب برای مراحل مختلف دریافت مجوز نشر کتاب طراحی شده است. ناشران از طریق این سامانه قادر به تمدید مجوز و دریافت مجوز برای کتاب هایشان هستند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید